Wyniki Halowego Mitingu z 4 stycznia

Wstępne wyniki halowego mitingu LA rozegranego w Środzie 4 stycznia 2014.

 

60 m ppł

1. seria młodziczki I bieg II bieg
1 Antonina Zimny 99 MKS Baszta Szamotuły 9,36 9,36
2 Paulina Nowicka 99 MKS Juwenia Puszczykowo 10,64 10,67
Anna Kulpińska 99 UKS Orkan Środa dnf
2. seria młodziczki
1 Karolina Kołata 00 UKS Skoczek Władysławów 11,37 11,15
2 Wiktoria Kędzia 00 MUKS Kadet Rawicz 11,59 11,69
3 Julia Bielecka 00 MUKS Kadet Rawicz 12,04 11,99
3. seria juniorki młodsze
1 Dorota Górska 98 UKS Achilles Leszno 9,34 9,30
2 Kamila Podraza 98 UKS Orkan Środa 9,76 9,87
3 Małgorzata Drzewiecka 98 UKS Przełaj Żerków 10,22 10,07
4. seria juniorki
1 Karolina Konieczka 96 LKS Orkan Wielkopolska 9,39 9,35
2 Martyna Poloch 96 UKS Achilles Leszno 9,37 9,38
3 Hanna Sobocka 96 MUKS Szok Bojanowo 10,74 10,64

 

 

60 m ppł

1 seria młodzicy I bieg II bieg
1 Kacper Grzelczak 99 MUKS Kadet Rawicz 10,16 10,12
2 Adam Chrzuszcz 99 UKS Skoczek Władysławów 15,75 10,81
2 seria junior młodszy
1 Bartosz Zaparty 97 LUKS Orkan Września dsq 8,69
2 Mateusz Szmagaj 98 UKS Skoczek Władysławów 9,03 9,16
3 Mateusz Karliński 98 UKS Przełaj Żerków 9,41 9,45
4 Wiktor Machiński 98 LUKS Orkan Września 9,75 dns
3 seria junior młodszy
1 Rzepa Michał 98 UKS Przełaj Żerków 10,19 10,09
2 Marek Malcherek 98 MUKS Szok Bojanowo 10,28 10,50
4 seria junior
1 Marcin Senk 96 UKS Orkan Środa 8,65 8,64
2 Błażej Sobierajski 95 UKS Achilles Leszno 8,86 8,96

 

60m

Finał A el F
1 Marika Zandecka 95 KS AZS AWF Poznań 8,22 8,23
2 Antonina Zimny 99 MKS Baszta Szamotuły 8,25 8,26
3 Marta Izydorczyk 00 UKS Gimnazjon Suchy Las 8,47 8,64
4 Anna Nadolna 98 UKS Achilles Leszno 8,28 dsq
Finał B
5 Sara Neumann 00 UKS Orkan Środa 8,59 8,54
6 Karina Kłodawska 96 UKS Skoczek Władysławów 8,58 8,56
7 Ewelina Rozmiarek 02 UKS Orkan Środa 8,68 8,59
8 Karolina Orłowska 96 UKS Orkan Środa 8,73 dns
Finał C
9 Patrycja Twardowska 99 MUKS Kadet Rawicz 8,78 8,72
10 Kamila Podraza 98 UKS Orkan  Sroda 8,84 8,74
11 Aleksandra Jędryczka 00 MUKS Kadet Rawicz 8,87 9,37
12 Michalina Jaśkowiak 99 UKS Przełaj Żerków 8,82 dns
13 Daria klemm 98 UKS Przełaj Żerków 8,88
14 Kamila Nowicka 99 MKS Juwenia Puszczykowo 8,89
15 Nadim Leszczyńska 99 UKS Orkan Środa 8,89
16 Zyta Wesołowska 99 MKS Juwenia Puszczykowo 9,03
17 Daria Gola 00 UKS Przełaj Żerków 9,05
18 Anna Kowalczyk 00 MUKS kadet Rawicz 9,06
19 Marta Jaszczyk 99 MKS Juwenia Puszczykowo 9,09
20 Martyna Kluga 00 UKS Przełaj Żerków 9,10
21 Marta Kałuża 00 UKS Skoczek Władysławów 9,13
22 Kamila Kędzia 01 MUKS kadet Rawicz 9,19
23 Anna Głowacz 98 MUKS Szok Bojanowo 9,20
24 Paulina Wągiel 00 UKS Sprinter Słodków 9,22
25 Karina Dębowa 97 MKS Juwenia Puszczykowo 9,23
26 Joanna Bieszczad 98 MUKS Szok Bojanowo 9,23
27 Julita Wlazik 00 UKS Przełaj Żerków 9,28
28 Ewelina Umławska 99 MUKS Kadet Rawicz 9,37
29 Paulina Galus 01 Orkan Środa 9,38
30 Estera Szafrańska 00 MUKS szok Bojanowo 9,40
31 Wiktoria Szafrańska 96 MUKS Szok Bojanowo 9,55
32 Julita Świrbutowicz 03 MUKS Szok Bojanowo 9,66
33 Magdalena Matysiak 00 UKS Przełaj Żerków 9,74
34 Joanna Kubis 03 MUKS Szok Bojanowo 10,42
35 Oliwia Kuczyńska 03 MUKS Szok Bojanowo 10,74
36 Martyna Solak 03 MUKS Szok Bojanowo 10,85

 

 

60m

Finał A el F
1 Eryk Hampel 97 LUKS Orkan Września 7,23 7,20
2 Krzysztof Wróbel 96 LUKS Orkan Września 7,25 7,24
3 Adrian Wesela 98 UKS Orkan Środa 7,26 7,39
4 Marcin Senk 96 UKS orkan Środa 7,27 7,42
Finał B
5 Mateusz Michalski 87 Start Gorzów 7,29 7,27
6 Wojciech Kaczor 97 UKS Orkan Środa 7,36 7,30
7 Adrian Nowacki 95 MUKS kadet Rawicz 7,32 7,43
8 Jarosław Guszczak 96 UKS Orkan Środa 7,36 7,46
Finał C – młodzicy
Bartosz Gąbka 99 LKS Maraton Turek 7,54 7,62
Adam Chrzuszcz 99 UKS Skoczek Władysławów 7,87 7,77
Mateusz Skrzypek 00 MUKS Kadet Rawicz 7,82 7,79
Franciszek Dukszta 01 UKS Orkan Środa 7,85 7,84
Jarosław Jóskowiak 96 MKS Juwenia Puszczykowo 7,39
Mikołaj Cieśla 93 UKS AchillesLeszno 7,42
Tymoteusz Zimny 98 MKS Baszta Szamotuły 7,57
Piotr Kaszuba 96 Orkan Środa 7,57
Michał Wągiel 98 UKS Sprinter Słodków 7,61
Patryk Hantkiewicz 96 MUKS Szok Bojanowo 7,68
Krzysztof Osko 98 UKS Achilles Leszno 7,72
Jakub Nosow 98 UKS Orkan Środa 7,72
21 Bartosz Zaparty 97 LUKS Orkan Września 7,87
22 Mateusz Szmagaj 98 UKS Skoczek Władysławów 7,92
223 Christian Grzegorowski 99 UKS Achilles Leszno 7,96
24 Tymoteusz Krzyżanowski 99 MUKS Kadet Rawicz 7,99
25 Szymon Jurga 99 UKS orkan Środa 8,01
26 Kacper Czapla 99 UKS Sprinter Słodków 8,01
27 Kacper Grzeszczak 99 MUKS Kadet Rawicz 8,14
28 Marek Malcherek 98 MUKS szok Bojanowo 8,19
29 Jakub Kalinowski 00 UKS Skoczek Władysławów 8,20
30 Wiktor Zioła 99 UKS Skoczek WŁadysławów 8,24
31 Jędrzej Niedźwiecki 98 UKS Achilles Leszno 8,30
32 Wiktor Machiński 99 LUKS Orkan Września 8,56
33 Damian Lisiecki 01 MUKS Szok Bojanowo 8,59
34 Szarzyński Krzysztof 01 MUKS Szok Bojanowo 8,71
35 Filip Stawicki 00 UKS przełaj Żerków 8,76
36 Kacper Wojtyczka 01 MUKS Szok Bojanowo 9,19
37 Rafał Kołata 00 UKS Skoczek Władysławów 9,25
38 Krzysztof Pokrzywka 01 MUKS Szok Bojanowo 9,90
39 Jakub Wróblewski 99 MUKS Szok Bojanowo 10,64

 

500m

1 Aleksandra Górna 98 UKS Orkan Środa 1.34,25
2 Michalina Jaśkowiak 99 UKS Przełaj Żerków 1.36.65
3 Marta Jajczyk 99 MKS Juwenia Pyszczykowo 1.37,63
4 Zofia Fraś 98 UKS Orkan Środa 1.38,26
5 Weronika Gawin 99 MKS Juwenia Puszczykowo 1.39,83
6 Anna Bandosz 98 UKS Orkan Środa 1.39,93
7 Aleksandra Rybak 00 UKS Sprinter Słodków 1.40,42
8 Anna Głowacz 98 MUKS Szok Bojanowo 1.40,64
9 Karolina Sawicka 01 UKS Sprinter Słodków 1.41,56
10 Kamila Przybylska 00 UKS Sprinter Słodków 1.42,46
11 Marcelina Konopielka 00 UKS Przełaj Żerków 1.44,38
12 Julia Korcz 02 UKS Orkan Środa 1.45,19
13 Paulina Zeidler 00 UKS przełaj Żerków 1.45,37
14 Katarzyna zawitaj 99 UKS orkan Środa 1.47,46
15 Małgorzata Zielińska 00 UKS Przełaj Żerków 1.50,08
16 Kinga Wojdyńska 99 UKS Skoczek Władysławów 1.53,48
17 Izabela Pilarczyk 00 UKS Przełaj Żerków 1.56,93

 

800m

1 Maciej Wiśniweki 99 UKS Przełaj Żerków 2.24,14
2 Dawid Korcz 97 UKS Orkan Środa 2.25,25
3 Dawid Smoliński 98 UKS Przełaj Żerków 2.27,08
4 Stanisław Sołtysiak 98 UKS Przełaj Żerków 2.29,17
5 Tomasz Cieśla 98 UKS Przełaj Żerków 2.32,77
6 Sebastian Leonarczyk 99 MKS juwenia Puszczykowo 2.34,32
7 Michał Nowak 95 UKS Orkan Środa 2.35,89
8 Sebastian Kubacki 99 UKS Przełaj Żerków 2.36,35
9 Damian Idziak 98 UKS Przełaj Żerków 2.37,74
10 Robert Wielgocki 99 UKS Sprinter Słodków 2.38,10
11 Marek Fabisiak 99 MKS Juwenia Puszczykowo 2.40,74
12 Sebastian Gólczyński 99 UKS Skoczek Władysławów 2.46,51
13 Rafał Kołata 00 UKS Skoczek Władysławów 2.48,39

 

Chód 1500m

1 Szymon Zieliński 95 UKS Orkan Środa 6.13,26
2 Szymon Wałęsiak 98 UKS Orkan Środa 7.24,81
3 Dawid Zdrojowy 97 UKS Przełaj Żerków 7.30,90
4 Leszek Bartylak 98 UKS Orkan Środa 7.36,33
5 Bartłomiej Dolata 98 UKS Przełaj Żerków 7.46,70
6 Filip Sopniewski 00 UKS Przełaj Żerków 8.28,02
7 Kamil Kusza 00 UKS orkan Środa 8.42,19

 

Chód 1500m
1 Izabela Molenda 98 UKS Przełaj Żerków 8.27,49
2 Katarzyna Zawitaj 99 UKS Orkan Środa 9.02,85
3 Alicja Molenda 99 UKS Przełaj Żerków 9.22,83

 

Skok w dal

1 Sandra Jankowiak 95 MKS Baszta Szamotuły 5,13
2 Anna Nadolna 98 UKS Achilles Leszno 5,10
3 Nadin Leszczyńska 99 UKS Orkan Środa 4,91
4 Natalia Ciachurska 98 MKS Baszta Szamotuły 4,89
5 Eliza Smolibocka 98 MKS Baszta Szamotuły 4,64
6 Karolina Orłowska 96 UKS Orkan Środa 4,59
7 Joanna Bieszczad 98 MUKS Szok Bojanowo 4,47
8 Małgorzata Drzewiecka 98 UKS Przełaj Żerków 4,34
9 Zyta Wesołowska 99 UMks Juwenia Puszczykowo 4,30
10 Ewelina Umławska 95 MUKS Kadet Rawicz 4,12
11 Marta Izydorczyk 00 UKS Gimnazjon Suchy Las 4,09
12 Anna Kowalczyk 00 MUKS Kadet Rawicz 4,06
13 Aleksandra Jędryczka 00 MUKS Kadet Rawicz 4,01
14 Marta Kałuża 00 UKS Skoczek Władysławów 3,99
15 Ewelina Rozmiarek 02 UKS Orkan Środa 3,85
16 Magdalena Matysiak 00 UKS Przełaj Żerków 3,79
17 Daria Gola 00 UKS przełaj Żerków 3,74
18 Kamila Kędzia 01 MUKS Kadet Rawicz 3,69

 

Skok w dal

1 Tomasz Kuderczak 95 UKS Orkan Środa 6,00
2 Jakub Nosow 98 UKS Orkan Środa 5,99
3 Adrian Nowacki 94 MUKS Kadet Rawicz 5,89
4 Mikołaj Kasprzak 98 UKS Orkan Środa 5,88
5 Bartosz Gąbka LKS maraton Turek 5,56
6 Mateusz Skrzypek 00 MUKS Kadet Rawicz 5,23
7 Szymon Jurga 99 UKS orkan Środa 5,18
8 Kacper Czapla 99 UKS Sprinter Słodków 5,12
9 Marcin Michalski 98 UKS orkan Środa 4,87
10 Damian Lisiecki 01 MUKS Szok Bojanowo 4,41
11 Krzysztot Szrzyński 01 MUKS Szok Bojanowo 3,89

 

Skok wzwyż
1 Monika Wawrzyniak 95 LKS Orkan Wielkopolska 165
2 Zuzanna kubiak 98 UKS Orkan Środa 165
3 Joanna Stanisławska 96 UKS Orkan środa 165
4 Wiktoria Szafrańska 96 MUKS Szok Bojanowo 145
5 Zofia Łuczak 99 UKS orkan Środa 140
6 Hanna Sobocka 96 MUKS Szok Bojanowo 140
7 Karolina Maciejewska 99 MKS Baszta Szamotuły 140
8 Patrycja Twardowska 99 MUKS kadet Rawicz 135
9 Estera Szafrańska 00 MUKS Szok Bojanowo 135
10 Monika Wiśniewska 00 UKS orkan Środa 125

 

Skok wzwyż

1 Hubert Hampel 96 LUKS Orkan Września 180
2 Alan Zeidler 98 UKS Przełaj Żerków 170
3 Krzysztof Maćkowiak 98 UKS Orkan Środa 155
4 Wojciech Mieloszyk 99 UKS Przełaj Żerków 145
5 Marcin Michalski 98 UKS Orkan Środa 140
6 Kacper Wojtyczka 01 MUKS Szok Bojanowo 140

 

trójskok

1 Sandra Jankowiak 96 MKS Baszta Szamotuły 11,74
2 Eliza Smolibocka 98 MKS baszta szamotuły 10,44

 

trójskok

1 Mikołaj Kasprzak 98 UKS orkan Środa 11,66

 

Mistrzostwa Wielkopolski w pchnięciu kulą

Młodziczki (3kg)
1.  Aleksandra Makowska  99 UKS Orkan Środa                12,00
2.Angelika Burzyńska  99  MKS Baszta Szamotuły             10,52
3. Weronika Marchewka  00  MUKS Szok Bojanowo       9,19
4. Klaudia Karalus   99   UKS Orkan  Środa                             8,98
5. Emilia Kolenda  00   UKS Sprinter Słodków                      8,71
6. WiktoriaWalkowska  00 UKS Skoczek Władysławów  7,48
7. Małgorzata Kowalczyk  00  MUKS Kadet Rawicz           7,47
8. Monika Brzezińska  00  UKS Skoczek Władysławów   6,70
9. Weronika Klimas  00 UKS Skoczek Władysławów        6,65

 

Młodzicy (5kg)

1. Łukasz Przybyłek  99  UKS Orkan Środa                    13,80
2. Patryk Mendyka  99 UKS orkan Środa                      11,04
3. Mikołaj Bogaczyński  99 UKS orkan Środa                               10,90
4. Krzysztof Smolarek 99  UKS-12 Kalisz                        10,50
5. Marcin Cieślak  00  MUKS kadet Rawicz                   8,18

 

 

Juniorki młodsze (3kg)

1. Anna Jerzyniak  97 UKS Orkan  Środa                        12,83
2. Justyna Brząkała 98  UKS Orkan Środa                      10,65
3. Magdalena Malcherek  98 MUKS Szok Bojanowo               9,34

 

Juniorki (4kg)

1. Hanna Sobocka  96  MUKS Szok Bojanowo             9,38
pk Wojciech Marok  01 UKS Orkan Środa                     10,98

 

Juniorzy młodsi (5kg)

1. Damian Świdrak  97  MUKS Szok Bojanowo           15,67
2. Maciej Sędrowicz  97  MKS Baszta Szamotuły       13,64
3. Mariusz Mizerka 98  UKS Orkan Środa                      12,98
4. Michał Narojczyk 98  UKS Orkan Środa                    10,61
5. Szymon Marchewka 98 MUKS Szok Bojanowo     10,36
6. Kamil Swancar 98  LUKS Orkan Września                 10,35
7. Szymon Pyka  98  UKS Skoczek Władysławów      9,06

 

 

 

Juniorzy (6kg)

1. Marcin Wrotyński  96  UKS Orkan Środa  16,08
2. Łukasz Jędrusiak  96  UKS-12 Kalisz             13,95

 

Seniorzy  (7kg)

  1. Michał Jacków  78  UKS Orkan  Środa     13,36

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>