Najlepsi.

Kolejny medal w krótkim odstępie czasu zdobyła Roksana Poll.
W finale krajowym Nestle Cup rozgrywanym w wielobojach wspaniale wystąpili wszyscy nasi zawodnicy. Do Warszawy udali się wraz z reprezentacją Wielkopolski z trenerem programu Lekkoatletyka dla każdego Agnieszką Cichowlas. Roksana na podium

Roksana zajęła drugie miejsce w wieloboju skocznościowym. Uzyskała 14,26 na 80ppł, 9,42 w pchnięciu kulą, 4,42 w skoku w dal i 150 w skoku wzwyż. W tym samym wieloboju dobrze spisała się także Edyta Wojciechowska. Zajęła szóste miejsce a jej wyniki to: 14,24 na 80ppł, 5,62 w pchnięciu kulą, 4,42 w skoku wdal i 155 w skoku wzwyż.

Roksana
Tuż za podium, na czwartym miejscu znalazła się Jolanta Ludwiczak. Jola startowała w wieloboju rzutowym. Miała do zaliczenia bieg na 100m, skok w dal, pchnięcie kulą i z wyboru rzut dyskiem. Uzyskała kolejno: 15,30, 9,49, 4,00 i 24,83.  Wynik w pchnięciu kulą to jej nowa życiówka.
W czwórboju rocznika 2004 startowały dwie nasze zawodnoiczki: Martyna Dubert i Agata Twardowska. w gronie ponad pięćdziesięciu najlepszych dziewcząt w Polsce zajęły ósme i dwunaste miejsca. W słkad czwórboju weszły: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal ze strefy i bieg na 600m. Pechowo wystartowała Agata na 600m Tuż po starcie została przez rywalki przewrócona i do mety dobiegła mocno pturbowana. Mimo wielu bolesnycvh obtarć  dogoniła rywalki i zajęła w swojej sreii drugie miejsce. Wyniki Martyny:  8,65;  35,5; 4,54 i 1.48,76. Agata uzyskała 8,82; 35,5; 4,62 i 1.47,89.
W najmłoszym roczniku 2006 środę reprezentował Aleksander Kowalewski. W czwórboju zajął XIII miejsce, ale już w biegu na 60m był najlepszy z całej stawki.  Uzyskał 8,75. W skoku w dal uzyskał czwarty wynik: 440.  Dużo punktów stracił jednak w rzucie palantówką – 27 metrów. W biegu na 1000m miał czas 3,46,24.