Najważniejszy Medal Roksany

Kolejny medal, tym razem z Mistrzostw Polski zdobyła Roksana Poll. Serię udanych wrześniowych występów  ukoronowała brązowym medalem  Mistrzostw Polski  Młodzików. Do Białej Podlaskiej pojechała z drugą skoczkinią – o rok młodszą Edytą Wojciechowską i trenerem Mieczysławem Kaczorem.Roksana nma podium w Bia lej Podlaskiej

Roksana przystąpiła do konkursu ogromnie skoncentrowana.   To był jej debiut w zawodach rangi mistrzostw Polski. Jak już pokazała wielokrotnie potrafi do końca walczyć i wykorzystywać trzecie próby. Tym razem zdarzyło się to na wysokości 162 cm. Wysokości 150, 155 i 159 pokonała czysto w pierwszej próbie.  Kolejną wysokość 164 Roksana pokonała w próbie drugiej i jak się ostatecznie okazało było to bardzo ważne.  Marta Żyłka z którą Roksana stoczyła zaciętą i zwycięską walkę na  Mięzywojewódzkich MIstrzostwach w Białogardzie również pokonała tę wysokość, ale w trzeciej próbie. Ta jedna próba zadecydowłą o miejscu na podiom dla Roksany i czwartym miejscu Marty.  Medal Roksana ozdobiła nowym rekordem życiowym.  Udany start zanotowała także Edyta. Wyrównała swój rekord życiowy – 155 i zajęła dziesiąte miejsce. Za Edytą sklasyfikowano wiele zawodniczek z rekordami życiowymi dużo lepszymi. Edyta I Roksana w Białej POdlaskiej