Podsumowanie 2018

Kolejny 2018 rok przyniósł kolejne sukcesy. Ich podsumowanie nastąpiło tradycyjnie już w Restauracji Max Marina.  W 2018 roku znów mieliśmy występy w reprezentacji Polski, medale Mistrzostw Polski i najzwyczajniej wiele znakomitych występów, sporo  rekordowych wyników a także niespodziewanych debiutów.W repezentacji Polski wystąpili: Wojciech Marok i Sara Neumann. Wojtek na Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych zajął czwarte miejsce w rzucie dyskiem. Znakomity występ zanotował także w eliminacjach pchnięcia kulą.  Sara reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata Junioró w biegu stafetowym 4×400. Wystąpiła także w  międzypaństwowym wielomeczu juniorów: Czechy – Polska  – Słowacja  – Węgry -Słowenia.
Pięciokrotnie zawodnicy UKS Orkan stawali na podium Mistrzostw Polski.
W Mistrzostwach karaojwgo Zrzeszenia LZS nasi zawodnicy zdobyli czterna scie medali i w punktacji drużynowej zajęli drugie miejsce.
We współzawodnictwie sporu młodziąowego prowadzonym przez Misisterstwo Sporu i Turystyki zdobyliśmy ponad dwieście punktów, co daje drugi wynik wśród wszystkich klubów w Wielkopolsce.

Podsumowanmie rozpoczęło się od omówienia tych rezultatów popartego prezentacją multimedialną. Następnie w kolejnych grupach zostali wyróznieni zawodnicy.  dekoracji dokonywali przedstawiciele samorządu: Birmistrz Miasta i Starosta Średzki. Byli także przedstawieciele sponsorów.

W pierwewszej kolejności wystąpili najbardzeij utytułowani:
reprezentanci Polski, medaliści Mistrzostw Poslki

Wojtek odbiera nagrodę od Burmistrza

Sara z nagrodą.

Medaliści

I kolejne grupy:

Druga grupa - czółowe miejsca na MPTrzecia grupaCzwarta grupaPiąta grupaszósta grupa