Zaproszenie na czwartki lekkoatletyczne.

W najbliższy piątek  o godzinie 16,00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Kórnickiej w Środzie odbędą się pierwsze zawody z cylku Czwartki LA. Piątek, ponieważ w czwartek są inne zawody – Mistrzostwa Wielkopolski LZS w Pile.
W związku z niepewną sytuacją w szkołach, tym bardziej zapraszamy dzieci poniżej 13 lat do udziału w zawodach. Każdy, któy zgłosi się na miejscu wraz z rodzicem lub innym opiekunem może wziąśc udział. Odbędą się biegi na 60m, 300m, 600m 1000m skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową dla trzech grup wiekowych: rocznik 2006, 2007, oraz 2008 i młodsi. Przewidziane nagrody dla pierwszych trzech w każdej konkurencji. Cykl zawodów jest częścią Ogólnopolskiego programu,  a w czerwcu odbywa się Krajowy Finał czwartków, w którym mogą wystartować najaktywniejsi z regionalnych eliminacji.
Szczegóły w zakładce : Czwartki LA.

Plakat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>