Mistrzostwa Wielkopolski w przełajach

Ruszył sezon startów przełajowych. Pierwszy start to Mistrzostwa Wielkopolski w Przełajach.
 Brązowy medal w biegu młodzieżowców zdobył Dawid Korcz.
Czwarte  miejsca czyli tuż za podium zajęły: Julia Korcz w biegu na 2,5 km młodziczek i Agata Twardowska w biegu dziewcząt na 1km.
Wysokie lokaty zajęli:  juniorzy młodsi – Mateusz Kicki  -X na 3km oraz  Oliwia Frąckowiak – XIII na 2km a także Wiktor Wojciechowski w biegu młodzieżowców – V i Julia Biesz – VIII w biegu dziewcząt.
W biegu młodziczek na 1500m Zosia Szymkowiak zajęła XVII miejsce, Aleksandra Chybka XX, a Magdalena Czwojdrak XXIII..