Dobre starty w Toruniu

Dobre wyniki padły podczas mitingu w Toruniu.   Dla najlepszych naszych zawodników był to start treningowy, na który udali się bezpośrednio z różnych obozów. Wiadomo, że forma ma być póżniej i przypaść na moment Mistrzostw Polski za trzy tygodnie.Fota z Torunia.
Szczególnie zadowolona może być Martyna Jankowska. Przyjechała bezpośrednio ze zgrupowania kadry w Bydgoszczy i w biegu na 400m uzyskała znakomity rekord życiowy – 58.98. W podobnej sytuacji Ewelina Rozmiarek pobiegła 60m w 8,04 co oznacza wzrost dyspozycji. Duży krok naprzód zrobiła również Roksana Poll. Pokonała już 165 cm wzwyż, a wysokość 170 była także blisko.
Parę dni po powrocie ze zgrupowania w Spale wystąpił Wojciech Marok. W pchnięciu kulą uzyskał 18,02 i potwierdził liderowanie w krajowych tabelach juniorów.
W Toruniu wystąpili jeszcze Ania Kulpińska, Nikita Jaruszyński, Zuzanna Nowak i Marta Wujek.
Szczególny rozdział to występy weteranów  naszego klubu, intensywnie przygotwujących się do Mistrzostw Świata Weteranów. W biegu na 300m Andrzej Fraś uzyskał 43,30, a w pchnięciu kulą  wystartowali bracia Jacków.  Krzysztof  pchnął na odległość 13,96, a Michał 13,02. To były dwa najlepsze wyniki w konkursie.
W niedzielę podczas zawodów kontrolnych PZLA w Spale  w trakcie obozu wystartowła Sara Neumann. Uzyskała 40,8 9co oznacza nowy rekord życiowy lepszy o sekundę od poprzedniego. A to wszystko w pełnym treningu! 
Komplet wyników z Torunia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>