Miting Ireny Szewińskiej

W Toruniu odbył się  halowy miting  pamięci Ireny Szewińskiej dla młodzików.
W zawodach mocno zaznaczyli swój udział nasi młodzicy. Na podium stanęła Weronika Kadłubowicz – dwukrotnie i Marcin Kaczor.

Młodzicy na Mitingu szewińskiej

Weronika zajęła drugie miejsce w biegu na 60m ppł,  bijąc życiówkę wynikiem 9,53. Drugi srebrny medal zdobyła w biegu na 200m. Uzyskała 26,96 co także jest świetnym rekordem  życiowym.  Na tym samym dystansie wśród chłopców medal zdobył również Marcin Kaczor. Marcin zajął trzecie miejsce w doskonałym czasie 24,.65
Okazałe medale z zawodów poświęconych jednej z najlepszych lekkoatletek świata będą na pewno cenną pamiątką.
Bardzo dobry występ zanotowała w biegu na 60ppł Hanna Trójnara. Znalazła się tuż za podium, na czwartym miejscu i ustanowiła nową życiówkę – 9,73.
W  Toruniu wystartowali jeszcze: Martyna Dubert na 200m – 28,64 i Sandra Mróz w skoku w dal – 4,18.
Poza startem młodzi lekkoatleci mogli zwiedzić wystawę poświęconą Irenie Szewińskiej