Julia Korcz najlepsza.

Sześć naszych zawodniczek wystąpiło w Stargardzie na Mistrzostwach Polski Kraojwego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. Rywalizowano  na terenie wokół stadionu w Stargardzie ze sztucznie usypanymi górkami. Na każdej pętli kilometrowej biegacze mieli do pokonania trzy takie górki, co sprawiało, że trasa była super wymagająca. Dziewczęta poradziły sobie z nimi doskonale.
Najlepiej wypadła Julia Korcz, która w biegu juniorek na 2 km zajęła dziesiąte miejsce. Właśnie na podbiegach najwięcej zyskiwała do rywalek.  W biegu juniorek młodszych na dwunastym miejscu ukończyła Julia Biesz. Miejsce 26 zająła Magda Czwojdrak a 30 Zosia Szymkowiak. Julia  i Magda to chodziarki i ten występ to dla nich tylko urozmaicenie aktywności startowej.
W biegu młodziczek wystąpiły dwie zasze reprezentantki: Marta Wujek i Gabrysia Jankowiak. Tuż po starcie w tłoku została potrącona i poturbowana Marta. Kiedy się podniosłą to strata wynosiłą ponad 30 metróww a dodatkowo trzeba się było przebijać do czołówki. Metę osiągnęła mimo to na dwudziestym miejscu. Na 26 przybiegła Gabrysia.