Liga młodzików i miting

Czwartego września odbył się drugi rzut ligi młodzików w którym licznie wystartowali nasi zawodnicy. Dla części z nich to istotny etap przygotowań do Międzywojewódzkich Mistrzostw, które odbędą się za tydzień w Szczecinie.
W ramach zawodów odbyły się także konkurencje mitingowe.
Nie ma jeszcze komunikatu, więc nie można podać wszystkich  dobrych wyników, ale z tych, które są znane to naczoło wybija się wynik Olka Kowalewskiego, który znakomicie zadebiutował na dystansie 300m przez płotki. Uzyskał wynik 43,57. Dobrze wypadł także kulomiot Jakub Glinka, który poprawił życiówkę na 12,57.
Kolejne ciekawsze wyniki: Damian Rauhut- 11,88 na 100m; Marcel Pieszke – 41,37 w rzucie oszczepem,
Z młodzików, którzy mają się liczyć w Szczecinie nieźle wypadli także Jakub Rodziak i Julia Matuszak. Ich dokładnych wyników na razie nie można podać.
Obiecująco zaprezentowała się grupa U-14, która w  kategorii młodzików dopiero będzie za rok lub dwa. Wśród nich była także ciekawych debiutów. Są to Julia Łukaszczyk. Amelia Kozielska, czy Franek Wiczyński. W Poznaniu pokazali się także z dobrej strony: Jadwiga Janczak, Amelia Pruchniewicz, Olga Pruchniewicz czy Julia Ritter. O  pozostałych, wraz z dokładnymi wynikami poinformujemy wkrótce, po ukazaniu się komunikatu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>