Złota ekipa

Siedem medali, w tym aż pięć złotych zdobyliśmy w Kaliszu podczas Mistrzstrzostw Wielkopolski Juniorów i juniorów młodszych.Ania i Ewelina

W Kaliszu, wystąpiła moco uszczuplona epidemią ekipa juniorów. Była to ostatnia próba przed Mistrzostwami Polski, jednak wypadła pomyślnie. Zdecydowanie najbardziej buduje pewne zwycięstwo Roksany Poll w skoku wzwyż juniorek młodszych. Wynikiem 165 poprawiła najlepszy tegoroczy wynik. Bardzo dobrze wypadłą takę Eewlina Rozmiarek. Zwyciężyła w biegu na 60 i co najważniejsze złamała po raz pierwszy w życiu granicę ośmiu sekund na tym dystansie. Uzyskała 7,99.
Podwójną medalistką zawodó została Ania Kulpińska. W swojej koronnej konkurencji 60m przez płotki zwyciężyła wyraźnie i złamała granicę 9 sekund. Ania zbliżą si e do rekordowego 8,94, które w ubiegłym roku dało czwarte  miejsce na mistrzostwach Polski. Drugi srebrny medal zdobyła w biegu na 60m Tutaj uzyskałą 8,06.
Złoty medal zdobyła także druga skoczkini wzwyż. Zosia Łuczak przyjechała na zawody w ostatnim momencie odsypiając szkolne zaległości i nie liczyła na wiele.  Mimo to zaliczyła 165 cm, co nie udało się jej odwiecznej rywalce z Puszczykowa. Złoty medal zdobyty przez Zosię to spora niespodzianka. Ostatni ( a pierwszy w chronologi zawodów) zdobył Kamil Kusza w chodzie na 3km. Poprawił życiówkę o ponad półtorej minuty. Uzyskał 15.31,54  Niespodziewany medal zdobył w konkursie skoku wzwyż Aleksander Nowak. Uzyskał 160cm Tę samą wysokość pokonał Adam Białkowski, jednak jedna poprawka na niższej wysokości zepchnęła go na czwarte miejsce.

Z powodzeniem startowały w ramach mitigu młodziczki. Podwójna medalista z ubiegłego tygodnias w gronie młodziczek ( wzwyż i potki) tym razem wykazała się jeszcze jedną mocną stroną. W skoku w dal uzyskał 5,16 i serią czterech ponad pięciometrowych skoków. W fianale biegu na 60m w kategorii open znalazły się dwie zawodniczki rocznika 2004: Martyna Dubert (8,44) i Weronika Kadłubowicz (8,51) Jedno miejsce do fianału zabrakło kolejnej. Hanna Trójnara uzyskała 8,73, co jest jej znakomitym rekordem życiowym.
Niemało emocji w skoku wzyż dostarczyła Agnieszka Cichowlas – trener grupy Lekkoatletyka dla każdego. Wystąpiła wspólnie ze swoimi podopiecznymi. Pokonała wysokość 155 co spotkało się z dużym aplauzem wychowanków. dała tym samym znakomity przykłąd młodzieży.