W Torniu życiówki Maroka i Nowak

Podczas Ogólnopolskiego mitingu w Toruniu wystąpiła grupa sprinterów i miotaczy. Bardzo dobry wyniki w pchnięciu kulą uzyskał Wojciech Marok

Wojtek uzyskał światowy rezultat w pchnięciu kulą pięciokilogramową – 18,98.  Wraz z rywalem z Kalisza zdominowali  tę konkurencję. Piotr Goździewicz uzyskał 19,98, zatem porażka z nim nie przynosi ujmy. Tym bardziej, że koronną konkurencją Wojtka wydaje się rzut dyskiem.
Nieźle spisała się także Zuzanna Nowak, która od paru tygodni zaskakuje czynionymi postępami. W biegu na 60ppł poprawiła życiówkę w eliminacjach uzyskując 9,18, a w finale pobiegła jeszcze szybciej 9,10.
W biegach sprinterskich wystąpili Marcin Senk, Wojciech Kaczor i Maciej Palicki. Marcin na 60 uzyskał 7,m16, na 200m 22,35. Wojtek w biegu na 60m uzyskał 7,22, a na 200 22,60. Maciej wtych samych konkurencja osiągnął 7,27 i 22,43, lecz wziął jeszcze udział w biegu na 60m przez płotki. jego czas to 8,61.
Podobnie jak tydzień wcześniej w Toruniu przykłąd młodzieży dał weteran Andrzej Fraś. Swój wynik sprzed tygodnia poprawił o prawie o sekundę.Uzyskał 42,38.
Wpchnięciu kulą startował także jakub Wlazły. Kuba zmienia technikę na obrotową, więc uzyskany wynik 12,52 na razie o niczym nie świadczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>