Wojtek Marok sportowcem roku

W organizowanym przez Gazetę Średzką plebiscycie na najlepszego sportowca roku po raz drugi z rzędu wygrywa nasz zawodnik Wojciech Marok. 

Wojciech Marok w 2017 roku zdobył srebrny medal Halowych Mistrzostw Polski juniorów młodszych w pchnięciu kulą. Latem, podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży medal brązowy zdobył w rzucie dyskiem. Wystąpił w reprezentancji Polski podczas Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w rzucie dyskiem. W Gyor na Wegrzech zdobył dla barw Polski czwarte miejsce.
O kolejności w plebiscycie decydują głosy czytelników oddawane za pomocą kuponów i głosy fachowców. Lista kandydatów obejmowała prawie czterdziestu sportowców z grupy parunastu dyscyplin sportowych.
Wśród kandydatur były także  inne z grona naszych zawodników. Byli to medaliści Mistrzostw Polski. Indywidualni medaliści: Joanna Stanisławska, Roksana Poll, Sara Neumann i członkowie medalowej sztafety: Jarosław Guszczak, Maciej Palicki, Marcin Senk i Wojciech Kaczor.
Sulisław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>