Sara w reprezentacji

Sara w reprezentacji Polski – będzie ciąg dalszy?sara na tle stadionu Vyskov

Sara Neumann z powodzeniem zaliczyła  swój pierwszy występ w reprezentacji Polski. W lekkoatletycznym meczu juniorów: Czechy – Polska – Słowacja –  Węgry- Słowenia  wystąpiła w sztafecie 4x400m. Pobiegła na trzeciej zmianie. Sara  wybiegła na swoją zmianę  już jako pierwsza i dołożyła do tej przewagi sporo metrów.  Ostatecznie sztafeta zwyciężyła, jak i cała reprezentacja Polski.  Czas sztafety 3.41,78. Wyniki meczu: Polska 297 pkt,   Czechy 234 pkt, Słowenia 185 pkt, Węgry 1665, Słowacja 128 pkt.
Koleżanki Sary biegające w indywidualnych biegach osiągnęły wspaniałe wyniki czym wypełniły minimum dla sztafety na Mistrzostwa Świata Juniorów w Tampere ( Finlandia). Minimum wynosiło średnio po 54,70 średni dla czterech zawodniczek sztafety.  Sztafeta Polski ma zatem zapewniony udział w mistrzostwach, a  o składzie  sztafety będą zapewne decydować Mistrzostwa Polski Juniorów, które  od soboty do poniedziałku odbędą się we Włocławku. Sara  wystartuje tam w biegu na 400m i wszystko możliwe.

Sarze życzymy powodzenie i aby tradycja  sukcesów średzkich  w biegach na 400m i w sztafetach reprezentacyjnych została podtrzymana.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>