Kto podskoczy im???

Rewelacyjnie zaprezentowały sie skoczkinie wzwyż podczas  Halowych Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w Kaliszu.  Zuzanna Kubiak i Joanna Stanisławska pokonały wysokość 170cm. Obie zdobyły złote medale. Zuza stanęła na podium juniorek młodszych, a Asia zwyciężyła konkurs  juniorek. To pierwszy w historii Środy przypadek aby dwie zawodniczki w jednym konkursie pokonały taką wysokość. Na szczęście nie musiały ze sobą rywalizować, ponieważ wystartowały w dwóch różnych kategoriach wiekowych.   Czytaj dalej

Mocne otwarcie w Toruniu

Już w pierwszym halowym starcie nasi zawodnicy zaimponowali.  Nowa hala w Toruniu jest niezwykle interesującym obiektem. Wyposażenie hali stanowi bieżnia na której odbywały się Halowe Mistrzostwa Świata. Nasi zawodnicy zadebiutowli na tym obiekcie obiecująco. Adrian Wesela nieomal nie pobił rekordu Polski w kategorii junira młodszego. W biegu na 200m do rekordu zabrakło tylko 7 setnych sekundy. Wynik 22,22 i tak stawia go w roli lidera polskich sprinterów na tym dystansie.  Adrian, jeśli wystartuje na Mistrzostwach Polski za miesiąć to może ten rekord dogonić.
Ubiegłoroczny Mistrz Polski OOM na tym dystansie Wojciech Kaczor    uzyskał 22,34 co jest jego nowym rekordem w hali. Ten wynik w zestawieniu z przykrą konkuzją, która zabrała mu prawie dwa miesiące przygotowań w najgorętszym okresie cieszy również. Czytaj dalej